Ana Sayfa Saç Ekimi Saç Ekimi Fiyatları 2019

Saç Ekimi Fiyatları 2019

176
0
Saç Ekimi Fiyatları 2019
Saç Ekimi Fiyatları 2019

Saç Ekimi Fiyatları 2019

Kişilerin görünümü için önem verdikleri ve tarzlarını yansıtabilme imkanı buldukları saçlar önemli bir konumda bulunmaktadır. Ancak bazı istenmeyen durumlar sonucu erkeklerde saha sık görünmesiyle birlikte gerek erkekler gerek kadınlar saç dökülme problemi yaşamaktadırlar. Bu sorunları yaşayanların merak ettikleri sorulardan biri olan saç ekimi fiyatları 2019 yılı için detaylar yazımızda bulunmaktadır.

Yaşın ilerlemesi ve kalıtsal faktörler saç dökülmeleri için büyük etkenlerdir. Bununla birlikte kişiden kaynaklı stres ve yanlış bakım uygulamaları da saç dökülmelerini tetiklemektedir. İşte bu durumlarda eski görünümüne kavuşmak isteyenlerin yolu saç ekim merkezlerinden geçmektedir.

Tedavi Yöntemlerine Göre Saç Ekimi Fiyatları 2019

Saç kayıpları için hastanın durumu ve isteğine göre farklı yöntemler bulunmaktadır. FUE, FUT, DHİ ve PRP gibi birtakım yöntemlerle saç ekimi tedavileri gerçekleştirilmektedir. Değişik yöntemlere göre saç ekimi fiyatları 2019 yılı için ortalama olarak aşağıdaki gibidir;

  • FUE saç ekimi 3500 TL ile 15.000 TL arasındadır.
  • PRP’li FUE saç ekimi 3500 TL ile 16.500 TL arasındadır.
  • DHİ saç ekimi 7.000 TL ile 18.000 TL arasındadır.
  • Robotic saç ekimi 12.000 TL ile 25.000 TL arasındadır.

Görüleceği üzere saç ekimi fiyatları uygulanacak yönteme göre değişiklik göstermektedir. Ancak saç ekimi herkesin karşı karşıya kalabileceği bir sorun olacağından her bütçeye hitap edecek tedaviler mümkün olmaktadır.

Saç Ekimi Fiyatları 2019 Dikkat Edilmesi Gerekenler

Gerçekleştirilecek doğru açı ve yoğunlukta saç ekimi ile doğal görünüm yakalamak mümkün olmaktadır. Gelişmiş saç ekimi tedavileri ile saçlarınızın eskisi gibi görünmesi sağlanmaktadır. Bu avantajdan saç ekim tedavisi için dikkat edilmesi gerekmektedir. Ancak bilinmelidir ki saç ekimi fiyatları yüksek olan yer daha kaliteli diye bir bakış açısı gerçeği yansıtmamaktadır. Saç ekim tedavisi hakkında bir husus da fiyatların geniş aralıklı olmasıdır.

Saç ekim fiyatları alırken tedavi yöntemini mutlaka öğrenmelisiniz. Bununla birlikte tedavi için ek uygulamaların mevcut olup olmadığı ve bunların maliyetini de bilmeniz faydanıza olacaktır. Ayrıca saç ekim fiyatları 2019 için ortalama olarak belirtilen seviyelerde olup olmadığını da kontrol etmekte fayda olacaktır. Böylece saç ekim fiyatları için daha sağlıklı bilgi ve hizmet almanız mümkün olacaktır.