Ana Sayfa Saç Ekimi Saç Ekimi Fiyatları 2017

Saç Ekimi Fiyatları 2017

163
0
Saç Ekimi Fiyatları 2017
Saç Ekimi Fiyatları 2017

Saç Ekimi Fiyatları 2017

Erkekler için oldukça sık karşılaşılan bir durum haline gelmiş olan saç dökülmeleri görünüm için ciddi sorunlar oluşturmaktadır. Fiziksel rahatsızlığın yanında kişinin kendini kötü hissetmesi gibi psikolojik etkiler de meydana gelmektedir. Saç dökülmelerine karşı saç ekimi tedavisi uygulanmaktadır. Saç ekimi fiyatları 2017 yılından itibaren uygun seviyelere çekilmiş bulunmaktadır.

Bu etkiye sebep olan hususlar ise ülkemizde yoğun tercih edilmesi ve bundan kaynaklı hizmet sağlayan firmaların artışı olmaktadır. Bununla birlikte rekabet armış ve fiyatlar daha uygun seviyelere çekilmiştir. Saç dökülmesi tedavisi olmak isteyenler için hem hizmet kalitesi artmış hem de daha uygun fiyatlar sağlanmıştır.

FUE Saç Ekimi Fiyatları 2017

Teknolojinin gelişimi ile sürekli olarak yenilenen ve geliştirilen tedavi yöntemleri ortaya konulmaktadır. Bu bağlamda son teknoloji tedavi yöntemlerinden olan FUE saç ekim yöntemi sıklıkla tercih edilmektedir. FUE yönteminde yapılacak olan saç nakli işlemi için alınacak saçlar tek tek alınmaktadır. Bundan dolayı herhangi bir kesik oluşmamakta ve iz bırakmamaktadır.

Oldukça kullanışlı ve gelişmiş bir saç ekim yöntemi olan FUE saç ekimi fiyatları 2017 yılında kampanyalı fiyatlarla kullanıcılara sunulmuştu. Bununla birlikte işlemin gerçekleştirileceği kliniğe göre 2000 TL ile 10000 TL arasında hizmet verilmekteydi. Hastalar için oldukça kolay ve iz bırakmayan bir yöntem olduğundan yoğun olarak talep edilen bir hizmet olmuştu.

PRP’li FUE Saç Ekimi Fiyatları 2017

Gelişmiş saç ekimi yöntemlerinden olan FUE saç ekiminde hastalar içim çok rahat şartlarda hizmet sağlanmaktadır. Böylece doğru açı ve yoğunlukta saç ekimi ile saçların doğal görünmesi de sağlanmış olmaktadır. Bununla birlikte saçlara protein takviyesi sağlayan PRP modeli de uygulanabilmektedir.

FUE saç ekimine PRP ile saç güçlendirme ve yenilenmesi için kişinin kendinden alınan proteinlerin de takviyesi ile saçlar oldukça hoş bir görünüme sahip olmaktadır. 2017 yılından itibaren uygulanan bu modelde fiyatlar FUE ücretinin biraz üzerinde olmaktadır. Saç ekimi fiyatları 2017 yılından bugüne daha uygun seviyelere gelmiştir. Gelişen yeni yöntemler hizmete giren yeni işletmeler bu konuda önemli avantajlar sağlamıştır. Bununla birlikte FUE, PRP, FUT ve DHİ gibi yöntemler artık daha uygun rakamlara yapılabilmektedir.